barkodmatik

BARKOD NEDİR BARKODUN ÇEŞİTLERİ BARKOD SİSTEMİ NASIL KURULUR
BARKODUN FAYDALARI ETİKET ÇEŞİTLERİ BARKODLU TERAZİLER MARKET TERAZİLERİ
MERAK ETTİKLERİNİZ  

NEDEN BARKODMATİK MARKET PROGRAMI KULLANAYIM ?

ÜRÜNLER GİRİLMİŞ DURUMDA BARKOD OKUYUCUYU BAGLA SATIŞ YAP.TEYAPMANIZ GEREKEN FİYATLARI GÜNCELLEMEK PROGRAMIMIZ %100 GÜVENLİDİR HERTÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BİR TELEFON KADAR YAKINIM 0542 4164879 İŞYERİNİZDEKİ ÖN MUHASEBECİ. BARKODMATİK MARKET PROGRAMI KULLANANLAR MEMNUN KULLANILAN BEGENİLEN TERCİH EDİLEN PROGRAM BARKODMATİK MARKET PROGRAMI KULLANIMI KOLAY KAFA KARIŞTIRMAYAN PROGRAM.İDDA EDİYORUZ OKUMAN YAZMAN VARSA BU PROĞRAMI KULLANIRSIN . BARKOD SİSTEMİNE GEÇMEK BU KADAR KOLAY VE UÇUZ HİÇ OLMADI.BİR ÇEP TELEFONU FİYATINDAN DAHA UÇUZA BARKOD SİSTEMİNE GEÇMEK, İŞYERİNİZİN HAVASINI DEĞİŞTİRMEK , MÜŞTERİLERİNİZE GÜVEN VERMEK, HESAPINIZI BİLMEK ELİNİZDE. TEKNOLOJİYİ YAKALAYIN . O KAÇ PARAYDI BU KAÇ PARAYDI DERDİNDEN ONU NEDEN O FİYATA SATTIN KAVGALARINDAN KURTULUN . VERESİYE MÜŞTERİLERİNİZLE BEN BUNU ALMADIM NE ZAMAN ALDIM KAVGALARINA SON . GÖNÜL RAHATLIĞI İLE DÜKKANINIZI İSTEDİGİNİZ KİŞİYE BIRAKIP İŞLERİNİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. BUGÜN NE KAZANDIM BİLMECESİNE SON . BARKODMATİK MARKET PROGRAMINI KULLANMAYA BAŞLAYINCA VAZGEÇEMİYECEKSİNİZ.

Market programı ekran görüntüleri Market programı nasıl kullanılır
Market programı kurulumu nasıl yapılır indir Market programı kullanım kılavuzu indir

BARKODLU MARKET PROGRAMI

Ürün Tanımlama, Güncelleme , Stok Kontrolü

Güncel market ürünleri tanımlı olarak gelir.Böylece ürün tanımlama zahmetine girmeden barkod sistemine kolayca geçebilirsiniz.
Ürün tanımlama,güncelleme ve silme çok pratiktir.Tüm ürünleri listeleyerek istediğiniz ürün üzerinde işlem yapabilirsiniz

Ürünleri ister kategori ister ürün bazında raporlayabilir stok tutarınızı alış fiyatı üzerinden görebilirsiniz.Ayrıca her ürün için kritik seviye belirleyebilirsiniz böylece ürün sizin belirlediğiniz adetin altına düşünce ayrıca mal sayımı yaptığınızda stok adetlerini kolayca düzenleyebilirsiniz.

Market ProgramıKasa işlemleri
Günlük yapılan tüm işlemler kasada işlem türüne göre gözükmektedir. Farklı raporlama teknikleri ile raporlayabilirsiniz
Market dışındaki giderlerinizi kasaya kaydedebilirsiniz.Kasa tutarını sonraki güne devir edebilirsiniz.

Market ProgramıVardiya takibi modülü
Kasiyerleriniz vardiyalı olarak çalışıyorsa,Vardiya saatine göre satış raporu alabilirsiniz

Market ProgramıMüşteriler ve Toptancılar
Veresiyeci müşterilerinizin ve Toptancılarınızın hesaplarını detaylı olarak takip edebilirsiniz.Veresiye olarak sattığınız ürünleri tarih olarak raporlayabilirsiniz ayrıca veresiyecilerinize hangi tarihte hangi ürünleri sattığınızı görebilirsiniz.Bunun gibi toptancılardan aldığınız ürünlerin faturalarına ulaşabilir ve istediğiniz faturanın içerisindeki ürünleri listeleyebilirsiniz.Verilen veresiyeler alınan faturalar yapılan ödemeler her an elinizin altında.

Market ProgramıBarkodlu Terazi ve Normal Terazi ile Uyumludur
Barkodlu teraziden çıkan barkodu tanır otomatik olarak ürünün adını ve tutarını hesaplar ve stoktan düşer.Barkodlu terazisi olmayan işletmeler de çok rahatlıkla dökme ürünlerini veya terazi ile satılan ürünleri satabilirler.

Market ProgramıMüşteri Bilgilerini Toptancı Bilgilerini Saklama
Müşteri ve Toptancı bilgilerini saklayabilir istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz İlk kurulumda çok kolay olarak veresiyeci ve toptancı bakiyelerini programa yükleyebilirsiniz ayrıca Müşteri ve toptancılarınıza ait tüm hesap dökümlerini istediğiniz tarih aralığına göre raporlayabilir ve yazdırabilirsiniz.Toptancılara olan toplam borcunuzu – ve- veresiyecilerden toplam alacağınızı istediğiniz zaman görerek bütçe analizi yapabilirsiniz.

Market ProgramıAlış ve Satış Raporları Hazırlama Kar Tutarınızı hesaplama
Alınan tüm ürünleri ve satılan tüm ürünleri iki tarih arasına göre ,nakit,kredi kartı,veresiye işlem türüne göre , isterseniz kategorisine göre ayrı ayrı raporlayabilir, günlük haflalık aylık kar tutarınızı görebilirsiniz.İsterseniz ürün bazında isterseniz kategori bazında kar oranlarını görebilirsiniz .Ayrıca hangi kasiyerin nekadar işlem yaptığını raporlayabilir word ve excele aktarabilirsiniz.

Market ProgramıHızlı Satış Özelliği
Bütün Okuyucularla uyumlu çalışır. klavyeden tek tuşa basarak nakit,veresiye,kredi kartı ile satabilir ,Pos hesabınızda biriken parayı raporlayabilirsiniz..Maus kullanmadan menüler arası hızlıca gezebilirsiniz.Barkodu yırtılan okunmayan ürünleri isimle de satabilirsiniz ,Barkodu olmayan ürünlerin satışını(ekmek vs.)kolayca yapabilirisniz ayrıca Para üzerini görebilirsiniz.

Market ProgramıFiş,Barkod Etiketi,Raf Etiketi Yazdırma
Her türlü yazıcı uyumluluğu ile extra masraf yapmadan müşterinize fiş verebilirsiniz,Barkodu olmayan ürünlere barkod hazırlayabilirsiniz.Çok pratik raf etiketi çıkartabilirsiniz .

Market ProgramıKasiyer tanımlama,Yedekleme, Kullanma Kılavuzu
İstediğiniz kadar kasiyer tanımlayabilir ve bu kasiyerlere istediğiniz yetkileri verebilirsiniz.Bu sayede siz yönetici olarak sisteme girdiğinizde tüm kasiyer hareketlerini gözlemleyebilirsiniz.istediğiniz bir vakit stok kontrolu yaparak kayıp kaçakları tespit edebilirsiniz.Verilerinizi yedeklemek çok basittir,böylece veri kaybı yaşamazsınız.ister cd ye isterbilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.Bilgisayar bilgisi az olan kullanıcılar bile programı çok rahat kullanabilir ayrıca program içindeki kullanma kılavuzundan faydalanabilir.siniz.

MARKETLERDE GÜVENLE ÇALIŞIYOR DENENMİŞ SİSTEM . ESNAFLARIMIZIN TAVSİYELERİ İLE GELİŞTİRİLDİ

ÜRÜNLER GİRİLMİŞ DURUMDA BARKOD OKUYUCUYU BAGLA SATIŞ YAP.TEK YAPMANIZ GEREKEN FİYATLARI GÜNCELLEMEK PROGRAMIMIZ %100 GÜVENLİDİR HERTÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BİR TELEFON KADAR YAKINIM
0542 4164879 İŞYERİNİZDEKİ ÖN MUHASEBECİ. BARKODMATİK MARKET PROGRAMI İŞYERİNİZİN BEREKETİ