barkod sistemi kur

Barkod sistemi nasıl kurulur

BARKOD SİSTEMİ KURULUMU

MARKET PROGRAMI Programlar Barkodlu terazi Barkod yazıcılar    KASAP PROGRAMI
BARKODLU ETİKET PROGRAMI BARKOD SİSTEMLERİ

BİLGİSAYAR Mağazamızın büyüklüğüne ve servis amacına bağlı olarak, en az bir adet olmak üzere, bir masa üstü bilgisayara ihtiyaç vardır. Bu bir diz üstü bilgisayarlar da olabilir. Ancak mağaza gibi yerlerde, masa üstü bilgisayarlar her açıdan daha elverişli olmaktadır. Küçük bir işletme için tek bilgisayar yeterli olur. Fakat işletmemiz büyük ise, bir bilgisayar ağına ihtiyacınız olacaktır. İşte böyle büyük sistemler için, tek bilgisayarı ana(Server) bilgisayar yapıp diğer bilgisayarları bu ana bilgisayar üzerinden takip edebilirsiniz.Satış Ünitesi – Firmanızın bütçesine bağlı olarak, ister barkodlu ister barkodsuz olarak, ürünleri etiketleyip satışa sunabiliriz.Yazarkasa – Eğer satışlarımızı bilgisayar üzerinden takip edeceksek. Mağazamıza piyasada bulunan Sharp, Olivetti, Teknokasa vb. gibi maliyeti düşük olan yazar kasalardan almamız

 • BARKOD OKUYUCUSatış esnasından sistemimize tanıttığımız ürünlerimizin üzerlerindeki barkodları okutup satışı gerçekleştimek için gerekli olan cihazdır. Bu cihazlarında fiyat ve kullanılacak yerin durumuna göre alternatif seçenekleri vardır. Örneğin El tipi ve masa üstü barkod okuyucular, kablolu ve kablosuz barkod okuyucular gibi.
  BARKOD YAZICI Gerektiğinde barkodsuz olan ürünlerimize etiket çıkartmak, raflarda bulunan ürünleri etiketlemek için kullandığımız cihazdır.
  Network Sisteminizde kullandığınız elektronik cihazların bağlantı şekillerinin basit veya karmaşık olmasına bağlı olarak, yazıcı, tarayıcı, fax, masa üstü bilgisayarlar ve diğer çevresel cihazların ortak bilgi paylaşımını sağlamak için, bir network(elektronik cihazları bağlayan ağ yapısı)’ e ihtiyaç duyulabilir.Yazıcı – Sisteminizin ihtiyaçlarına bağlı olarak, çıktıların alınmasında uygun yazıcılar kullanılmalıdır. Satış sonrası müşteriye verilmek üzere fiş yazıcıları, raporlamalar ve diğer çıktılar için laser yazıcılar, fatura İrsaliye gibi resmi evraklar için nokta vuruşlu yazıcılar kullanılabilir.
  Kesintisiz Güç Kaynakları(UPS) -
   Elektrik kesintilerinde sistemimizin ve satışımızın devam etmesi için gerekecek olan cihaz ya da cihazlardır. Tek bir bilgisayar için kullanılabildiği gibi sistemdeki tüm cihazları kapsayacak şekilde de kullanılabilir.

  YAZILIM EN ÖNEMLİSİ TÜM BUNLARI BİRLEŞTİRECEK BARKODLU STOK, KASA,ÇARİ VEFİRMA HESAPLARINIZI TAKİP EDEBİLECEGİNİZ BİLGİSAYAR PROGRAMI Buraya kadar olan kısımda, deneyimlerimize ve uzmanlık alanımıza bağlı olarak, genel olarak bir barkod otomasyon sistemi için verilebilecek en temel listeyi size sunuyoruz. Verdiğimiz listenin herhangi bir bağlayıcı özelliği yoktur. Tamamen bir uzman görüşü olarak değerlendirilmelidir. Şirketinizin ihtiyaçlarınıza ve sizin isteklerinize bağlı olarak, çok daha değişik başlıklar altında da, listeleme yapılabilir.

  HERTÜRLÜ SORUNUZ İÇİN
  05424164879 Telefon Et

  RS 232 ÇIKIŞLI TERAZİ VEYA BASKÜLÜNÜZÜ
  BARKODLU TERAZİ GİBİ KULLANMAK İSTERMİSİNİZ
   Ara

Giriş

izmir terazi&barkod

Teraziler, basküller, Market programı, kasap programı, terazi tamiri, Barkod okuyucular için lütfen bizi arayın

 

0542 4164879

TERAZİ BASKÜL

 

iletişimı

İZMİR MARKET PROGRAMI