Barkod sistemi nasıl kurulur?

 

Bilgisayar

  •  Mağazamızın büyüklüğüne ve servis amacına bağlı olarak, en az bir adet olmak üzere, bir masa üstü bilgisayara ihtiyaç vardır. Bu bir diz üstü bilgisayarlar da olabilir. Ancak mağaza gibi yerlerde, masa üstü bilgisayarlar her açıdan daha elverişli olmaktadır. Küçük bir işletme için tek bilgisayar yeterli olur. Fakat işletmemiz büyük ise, bir bilgisayar ağına ihtiyacınız olacaktır. İşte böyle büyük sistemler için, tek bilgisayarı ana(Server) bilgisayar yapıp diğer bilgisayarları bu ana bilgisayar üzerinden takip edebilirsiniz.
  • Satış Ünitesi – Firmanızın bütçesine bağlı olarak, ister barkodlu ister barkodsuz olarak, ürünleri etiketleyip satışa sunabiliriz.
  • Yazarkasa – Eğer satışlarımızı bilgisayar üzerinden takip edeceksek. Mağazamıza piyasada bulunan Sharp, Olivetti, Teknokasa vb. gibi maliyeti düşük olan yazar kasalardan almamız

 

elektronikterazi

ELEKTRONİK TERAZİ

 

ELEKTRONİK BASKÜL


BARKODLUTERAZİ

 

MARKET PROGRAMI

 

BARKODLU SATIŞ PROGRAMI

 

BARKODLU ETİKET PROGRAMI

 

 

 

KASAP PROGRAMI

 

MANAV PROGRAMI

 

Market programı nasıl kurulur

 

 

MARKET PROGRAMI İNDİR KASAP PROGRAMI İNDİR MANAV PROGRAMI İNDİR
  • BARKOD OKUYUCU

  • – Satış esnasından sistemimize tanıttığımız ürünlerimizin üzerlerindeki barkodları okutup satışı gerçekleştimek için gerekli olan cihazdır. Bu cihazlarında fiyat ve kullanılacak yerin durumuna göre alternatif seçenekleri vardır. Örneğin El tipi ve masa üstü barkod okuyucular, kablolu ve kablosuz barkod okuyucular gibi.

BARKOD YAZICI

  •  – Gerektiğinde barkodsuz olan ürünlerimize etiket çıkartmak, raflarda bulunan ürünleri etiketlemek için kullandığımız cihazdır.
  • Network - Sisteminizde kullandığınız elektronik cihazların bağlantı şekillerinin basit veya karmaşık olmasına bağlı olarak, yazıcı, tarayıcı, fax, masa üstü bilgisayarlar ve diğer çevresel cihazların ortak bilgi paylaşımını sağlamak için, bir network(elektronik cihazları bağlayan ağ yapısı)’ e ihtiyaç duyulabilir.
  • Yazıcı – Sisteminizin ihtiyaçlarına bağlı olarak, çıktıların alınmasında uygun yazıcılar kullanılmalıdır. Satış sonrası müşteriye verilmek üzere fiş yazıcıları, raporlamalar ve diğer çıktılar için laser yazıcılar, fatura İrsaliye gibi resmi evraklar için nokta vuruşlu yazıcılar kullanılabilir.
  • Kesintisiz Güç Kaynakları(UPS) - Elektrik kesintilerinde sistemimizin ve satışımızın devam etmesi için gerekecek olan cihaz ya da cihazlardır. Tek bir bilgisayar için kullanılabildiği gibi sistemdeki tüm cihazları kapsayacak şekilde de kullanılabilir.

Buraya kadar olan kısımda, deneyimlerimize ve uzmanlık alanımıza bağlı olarak, genel olarak bir barkod otomasyon sistemi için verilebilecek en temel listeyi size sunuyoruz. Verdiğimiz listenin herhangi bir bağlayıcı özelliği yoktur. Tamamen bir uzman görüşü olarak değerlendirilmelidir. Şirketinizin ihtiyaçlarınıza ve sizin isteklerinize bağlı olarak, çok daha değişik başlıklar altında da, listeleme yapılabilir.

BARKOD NEDİR BARKODUN ÇEŞİTLERİ BARKOD SİSTEMİ NASIL KURULUR
BARKODUN FAYDALARI ETİKET ÇEŞİTLERİ BARKODLU TERAZİLER MARKET TERAZİLERİ
MARKET PROGRAMI İNDİR KASAP PROGRAMI İNDİR MANAV PROGRAMI İNDİR

YAZILIM

 

EN ÖNEMLİSİ TÜM BUNLARI BİRLEŞTİRECEK BARKODLU STOK, KASA,ÇARİ VE

 

FİRMA HESAPLARINIZI TAKİP EDEBİLECEGİNİZ BİLGİSAYAR PROGRAMI

NEDEN BARKODMATİK MARKET PROGRAMI KULLANAYIM ?

ÜRÜNLER GİRİLMİŞ DURUMDA BARKOD OKUYUCUYU BAGLA SATIŞ YAP.TEYAPMANIZ GEREKEN FİYATLARI GÜNCELLEMEK PROGRAMIMIZ %100 GÜVENLİDİR HERTÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BİR TELEFON KADAR YAKINIM 0542 4164879 İŞYERİNİZDEKİ ÖN MUHASEBECİ. BARKODMATİK MARKET PROGRAMI KULLANANLAR MEMNUN KULLANILAN BEGENİLEN TERCİH EDİLEN PROGRAM BARKODMATİK MARKET PROGRAMI KULLANIMI KOLAY KAFA KARIŞTIRMAYAN PROGRAM.İDDA EDİYORUZ OKUMAN YAZMAN VARSA BU PROĞRAMI KULLANIRSIN . BARKOD SİSTEMİNE GEÇMEK BU KADAR KOLAY VE UÇUZ HİÇ OLMADI.BİR ÇEP TELEFONU FİYATINDAN DAHA UÇUZA BARKOD SİSTEMİNE GEÇMEK, İŞYERİNİZİN HAVASINI DEĞİŞTİRMEK , MÜŞTERİLERİNİZE GÜVEN VERMEK, HESAPINIZI BİLMEK ELİNİZDE. TEKNOLOJİYİ YAKALAYIN . O KAÇ PARAYDI BU KAÇ PARAYDI DERDİNDEN ONU NEDEN O FİYATA SATTIN KAVGALARINDAN KURTULUN . VERESİYE MÜŞTERİLERİNİZLE BEN BUNU ALMADIM NE ZAMAN ALDIM KAVGALARINA SON . GÖNÜL RAHATLIĞI İLE DÜKKANINIZI İSTEDİGİNİZ KİŞİYE BIRAKIP İŞLERİNİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. BUGÜN NE KAZANDIM BİLMECESİNE SON . BARKODMATİK MARKET PROGRAMINI KULLANMAYA BAŞLAYINCA VAZGEÇEMİYECEKSİNİZ.

 

 

barkodprogram

 

Elektronik Teraziler

 

Barkodokuyucular

Market Otomasyon Programı indirin

     Ücretsiz market otomasyon programı indir

Teraziler

 

Barkodlu etiket programı

 

Tartım sistemleri

 

Feature-2

 

 

BARKOD ARAÇLARI

PROGRAMLAR

Barkod Sistemine geçmemek icin mazeretiniz kalmadi indir kullan