MARKET PROGRAMI İNDİR KASAP PROGRAMI İNDİR MANAV PROGRAMI İNDİR

 

BARKOD TESCİLİ


Türkiye'de barkod tescili için yetkili kurum TOBB Milli Mal Numaralandırma Merkezi'dir ve tüm başvurular burada işleme alınmaktadır. Başvurular firma bazında yapılmaktadır ve firmalar ürün çeşitlerinin sayısına göre bir barkod numarası almaktadır. Barkod almak için, gerekli belgeleri tamamlamak ve sisteme giriş ücretini ödemek suretiyle TOBB'a başvuru yapılmalıdır. Sisteme giriş ücreti işletmenin yıllık cirosu ve ürün çeşidi sayısı kriterlerine göre belirlenmektedir.

Başvuru yapıldıktan sonra yaklaşık 10 gün içerisinde barkod tescil belgeniz size ulaştırılacaktır. Tescil belgesi geldikten sonra da, ürünlerin verilen barkod numarası ışığında TOBB tarafından yetkili kılınan kuruluşlar vasıtasıyla numaralandırma ve istenirse master film/barkod etiketi basımı işlemleri yapılmaktadır. Numaralandırma işlemi ürün çeşidi sayısına bağlı olarak yaklaşık 1 gün ile 1 hafta arasında sürebilmektedir.

BARKOD NEDİR BARKODUN ÇEŞİTLERİ BARKOD SİSTEMİ NASIL KURULUR
BARKODUN FAYDALARI ETİKET ÇEŞİTLERİ BARKODLU TERAZİLER MARKET TERAZİLERİ
MARKET PROGRAMI İNDİR KASAP PROGRAMI İNDİR MANAV PROGRAMI İNDİR

YAZILIM

EN ÖNEMLİSİ TÜM BUNLARI BİRLEŞTİRECEK BARKODLU STOK, KASA,ÇARİ VEFİRMA HESAPLARINIZI TAKİP EDEBİLECEGİNİZ BİLGİSAYAR PROGRAMI

NEDEN BARKODMATİK MARKET PROGRAMI KULLANAYIM ?

ÜRÜNLER GİRİLMİŞ DURUMDA BARKOD OKUYUCUYU BAGLA SATIŞ YAP.TEYAPMANIZ GEREKEN FİYATLARI GÜNCELLEMEK PROGRAMIMIZ %100 GÜVENLİDİR HERTÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BİR TELEFON KADAR YAKINIM 0542 4164879 İŞYERİNİZDEKİ ÖN MUHASEBECİ. BARKODMATİK MARKET PROGRAMI KULLANANLAR MEMNUN KULLANILAN BEGENİLEN TERCİH EDİLEN PROGRAM BARKODMATİK MARKET PROGRAMI KULLANIMI KOLAY KAFA KARIŞTIRMAYAN PROGRAM.İDDA EDİYORUZ OKUMAN YAZMAN VARSA BU PROĞRAMI KULLANIRSIN . BARKOD SİSTEMİNE GEÇMEK BU KADAR KOLAY VE UÇUZ HİÇ OLMADI.BİR ÇEP TELEFONU FİYATINDAN DAHA UÇUZA BARKOD SİSTEMİNE GEÇMEK, İŞYERİNİZİN HAVASINI DEĞİŞTİRMEK , MÜŞTERİLERİNİZE GÜVEN VERMEK, HESAPINIZI BİLMEK ELİNİZDE. TEKNOLOJİYİ YAKALAYIN . O KAÇ PARAYDI BU KAÇ PARAYDI DERDİNDEN ONU NEDEN O FİYATA SATTIN KAVGALARINDAN KURTULUN . VERESİYE MÜŞTERİLERİNİZLE BEN BUNU ALMADIM NE ZAMAN ALDIM KAVGALARINA SON . GÖNÜL RAHATLIĞI İLE DÜKKANINIZI İSTEDİGİNİZ KİŞİYE BIRAKIP İŞLERİNİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. BUGÜN NE KAZANDIM BİLMECESİNE SON . BARKODMATİK MARKET PROGRAMINI KULLANMAYA BAŞLAYINCA VAZGEÇEMİYECEKSİNİZ.

 

 
MARKET PROGRAMI İNDİR KASAP PROGRAMI İNDİR MANAV PROGRAMI İNDİR

GEREKENLER

 • İmzalı vekaletname (noter onayı gerekli değildir)
 • Noter onaylı taahhütname (Taahhütname örneği size verilecektir)
 • Başvurunun yapıldığı yıldan daha önce kurulan firmalar için Oda Kayıt Sicil Sureti (Faaliyet Belgesi)
 • Başvurunun yapıldığı yıl içinde kurulmuş olan firmalar için Ticaret Sicil Gazetesinin fotokopisi
 • Son yıla ait Mali Müşaviriniz tarafından veya SMMM onaylı gelir tablosu
 • Barkod alınacak ürünlerin listesi

 • Başvuru evraklarının hazırlanması
 • Başvurunun yapılması ve başvuru sonrası sürecin ve yenilemelerin takibi
 • Verilen barkod numarası ışığında tüm ürünlerin belirlenen uluslararası standartlara göre numaralandırılması ve sisteme kaydedilmesi (Çözüm ortaklarımız vasıtasıyla)
 • İstenirse, master film ve/veya barkod etiketi basımı (Çözüm ortaklarımız vasıtasıyla)
 • Verilen numaraların TOBB'a kayıt edilmesi ve arşivlenmesi (Çözüm ortaklarımız vasıtasıyla)
 • Firmaların barkod sistemine geçişinin sağlanması (Çözüm ortaklarımız vasıtasıyla)


 

 

izmir barkod merkezi