marketprogram

BARKODLU MARKET PROGRAMI
Ürün Tanımlama, Güncelleme , Stok Kontrolü

. Güncel market ürünleri tanımlı olarak gelir.Böylece ürün tanımlama zahmetine girmeden barkod sistemine kolayca geçebilirsiniz.
Ürün tanımlama,güncelleme ve silme çok pratiktir.Tüm ürünleri listeleyerek istediğiniz ürün üzerinde işlem yapabilirsiniz

Ürünleri ister kategori ister ürün bazında raporlayabilir stok tutarınızı alış fiyatı üzerinden görebilirsiniz.Ayrıca her ürün için kritik seviye belirleyebilirsiniz böylece ürün sizin belirlediğiniz adetin altına düşünce ayrıca mal sayımı yaptığınızda stok adetlerini kolayca düzenleyebilirsiniz.

Market ProgramıKasa işlemleri
Günlük yapılan tüm işlemler kasada işlem türüne göre gözükmektedir.10 Farklı raporlama tekniği ile raporlayabilirsiniz
Market dışındaki giderlerinizi kasaya kaydedebilirsiniz.Kasa tutarını sonraki güne devir edebilirsiniz.


Market ProgramıVardiya takibi modülü
Kasiyerleriniz vardiyalı olarak çalışıyorsa,Vardiya saatine göre satış raporu alabilirsiniz


Market ProgramıMüşteriler ve Toptancılar
Veresiyeci müşterilerinizin ve Toptancılarınızın hesaplarını detaylı olarak takip edebilirsiniz.Veresiye olarak sattığınız ürünleri tarih olarak raporlayabilirsiniz ayrıca veresiyecilerinize hangi tarihte hangi ürünleri sattığınızı görebilirsiniz.Bunun gibi toptancılardan aldığınız ürünlerin faturalarına ulaşabilir ve istediğiniz faturanın içerisindeki ürünleri listeleyebilirsiniz.Verilen veresiyeler alınan faturalar yapılan ödemeler her an elinizin altında.


Market ProgramıBarkodlu Terazi ve Normal Terazi ile Uyumludur
Barkodlu teraziden çıkan barkodu tanır otomatik olarak ürünün adını ve tutarını hesaplar ve stoktan düşer.Barkodlu terazisi olmayan işletmeler de çok rahatlıkla dökme ürünlerini veya terazi ile satılan ürünleri satabilirler.


Market ProgramıMüşteri Bilgilerini Toptancı Bilgilerini Saklama
Müşteri ve Toptancı bilgilerini saklayabilir istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz İlk kurulumda çok kolay olarak veresiyeci ve toptancı bakiyelerini programa yükleyebilirsiniz ayrıca Müşteri ve toptancılarınıza ait tüm hesap dökümlerini istediğiniz tarih aralığına göre raporlayabilir ve yazdırabilirsiniz.Toptancılara olan toplam borcunuzu – ve- veresiyecilerden toplam alacağınızı istediğiniz zaman görerek bütçe analizi yapabilirsiniz.


Market ProgramıAlış ve Satış Raporları Hazırlama Kar Tutarınızı hesaplama
Alınan tüm ürünleri ve satılan tüm ürünleri iki tarih arasına göre ,nakit,kredi kartı,veresiye işlem türüne göre , isterseniz kategorisine göre ayrı ayrı raporlayabilir, günlük haflalık aylık kar tutarınızı görebilirsiniz.İsterseniz ürün bazında isterseniz kategori bazında kar oranlarını görebilirsiniz .Ayrıca hangi kasiyerin nekadar işlem yaptığını raporlayabilir word ve excele aktarabilirsiniz.


Market ProgramıHızlı Satış Özelliği
Bütün Okuyucularla uyumlu çalışır.Okutulan ürünlerin döviz karşılığını görebilirsiniz, klavyeden tek tuşa basarak nakit,veresiye,kredi kartı ile satabilir ,Pos hesabınızda biriken parayı raporlayabilirsiniz..Maus kullanmadan menüler arası hızlıca gezebilirsiniz.Barkodu yırtılan okunmayan ürünleri isimle de satabilirsiniz ,Barkodu olmayan ürünlerin satışını(ekmek vs.)kolayca yapabilirisniz ayrıca Para üzerini görebilirsiniz.Market ProgramıFiş,Barkod Etiketi,Raf Etiketi Yazdırma
Her türlü yazıcı uyumluluğu ile extra masraf yapmadan müşterinize fiş verebilirsiniz,Barkodu olmayan ürünlere barkod hazırlayabilirsiniz.Çok pratik raf etiketi çıkartabilirsiniz .


Market ProgramıKasiyer tanımlama,Yedekleme, Kullanma Kılavuzu
İstediğiniz kadar kasiyer tanımlayabilir ve bu kasiyerlere istediğiniz yetkileri verebilirsiniz.Bu sayede siz yönetici olarak sisteme girdiğinizde tüm kasiyer hareketlerini gözlemleyebilirsiniz.istediğiniz bir vakit stok kontrolu yaparak kayıp kaçakları tespit edebilirsiniz.Verilerinizi yedeklemek çok basittir,böylece veri kaybı yaşamazsınız.ister cd ye isterbilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.Bilgisayar bilgisi az olan kullanıcılar bile programı çok rahat kullanabilir ayrıca program içindeki kullanma kılavuzundan faydalanabilir.siniz.

 

 

facebook

Facebook'a Git

 

PROGRAM

barkod yazıcı

Raf etiketi alabilir, mali değeri olmayan fiş verebilirsiniz Yazıcılar

Kasa İşlemleri
Masraflarınızı, Ödemelerinizi, tahsilatlarınızı kasa işlemleri bölümünden takip edebilirsiniz.

BARKOD OKUYUCU

Barkodokuyucu

Dokunmatik Ekran Desteği
Dokunmatik ekran desteğiyle kullanımı çok kolaydır, ürünleri
sadece ekrana dokunarak satışa ekleyebilirsiniz.barkodsuz ürünleri aynı ekranda görebiliyorsunuz
.. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Dokunmatikekranlar

Elektronik Terazi

 

Elektronik Baskül


Barkodluterazi

facebook

Facebook'a Git

 

Toptancılardan aldığınız ürünleri girebilir, elinizde olan ürünlerin
miktarlarını görebilir, ürünlerin listesini alabilirsiniz.

Cari İşlemleri
Toptancıdan alınan ürünlerin faturalarını işleyebilir. Kar durumunuzu anlık izleyebilirsiniz.


Hertür barkod okuyucu ile uyumludur

 

Market programı nasıl kurulur


Market programı ekran görüntüleri

                            

  Market programı kullanım kılavuzu indir  Market programı kurulumu nasıl yapılır indir

 

Market programı nasıl kullanılır

 

 

 

MARKETLERDE GÜVENLE ÇALIŞIYOR DENENMİŞ SİSTEM . ESNAFLARIMIZIN TAVSİYELERİ İLE GELİŞTİRİLDİ

ÜRÜNLER GİRİLMİŞ DURUMDA BARKOD OKUYUCUYU BAGLA SATIŞ YAP.TEK YAPMANIZ GEREKEN FİYATLARI GÜNCELLEMEK PROGRAMIMIZ %100 GÜVENLİDİR HERTÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BİR TELEFON KADAR YAKINIM
0542 4164879 İŞYERİNİZDEKİ ÖN MUHASEBECİ. BARKODMATİK MARKET PROGRAMI İŞYERİNİZİN BEREKETİ 

 

MERAK ETTİKLERİNİZ